نمای خانه ریاضیات
اوقات شرعی

حاضرین در سایت
ما 102 مهمان آنلاین داریم

جایزه دکتر هشترودی

هیأت امنای جایزه دکتر هشترودی در چندین جلسه متوالی تصویب کردند که علاوه بر تخصیص جایزه برای بهترین مقاله ارائه شده در سمینار دوسالانه هندسه و توپولوژی، یکسال در میان جایزه دکتر هشترودی به بهترین مقاله چاپ شده هندسه و توپولوژی در مجلات معتبر از طرف متخصصین ایرانی در داخل و خارج از کشور، اهدا گردد.بنابراین خواهشمند است مقرر فرمائید به اعضای هیأت علمی آن دانشکده (گروه) اطلاع داده شود که مقالات خود را در زمینه هندسه و توپولوژی، حداکثر تا آخر آذرماه 94 به انجمن ریاضی ایران (هیأت امنای جایزه هندسه و توپولوژی) ارسال فرمایند. در ضمن اگر از متخصصین خارج از کشور (در زمینه هندسه و توپولوژی) نیز شناختی دارند، مراتب را به آنان نیز اطلاع دهند.

 

برگزاری چهاردهمین کنفرانس آموزش ریاضی ایران

 

 

فراخوان سومین دوره جایزه ملی تعالی آموزش وپرورش1

همراهان گرامی انجمن علمی آموزش و توسعه

با سلام و احترام


به استحضار می رساند انجمن علمی آموزش و توسعه با هدف توسعه و بالندگی حوزه آموزش و توسعه در میان سازمان های ایرانی از سال 1389 آغاز به خدمت کرده است و در راستای دستیابی به این مهم، ماموریت های متعددی همچون اشاعه فرهنگ آموزش و توسعه منابع انسانی در کشور با تمرکز بر مدل های ایرانی اسلامی، توسعه دانش نظری و کاربردی رشته آموزش و توسعه منابع انسانی، ایجاد تعامل و ارتباط بین مجامع علمی و دانشگاه ها یا محیط های کسب و کار دولتی و غیردولتی به منظور سوق دادن پژوهش ها و تصمیم گیری ها به سمت مسائل و چالش های واقعی آموزش و توسعه منابع انسانی، برگزاری کنفرانس ها، همایش های ملی و بین المللی و جوایز تعالی و ... را سرلوحه امور خویش قرار داده است.

 

ادامه مطلب...

 

خبرنامه گروه بين‌المللی خلاقیت و استعداد ریاضی

خبرنامه گروه بين‌المللی خلاقیت و استعداد ریاضی

 

 

فراخوان سمينار

فراخوان سمينار
علوم رياضی و چالش‌ها
29 و 30 مهرماه 1394 - دانشگاه تربيت مدرس

 

 

همان‌طور که در فراخوان نخست به اطلاع رسيده است، کميسيون پيشبرد رياضيات فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ايران، انجمن رياضی ايران، انجمن آمار ايران و دانشگاه تربيت مدرس، قصد دارند با مشارکت و حمايت  ساير نهادها و محققان کشور سميناری را برگزار کنند. اين سمينار در روزهای 29 و 30 مهر ماه 1394 در دانشگاه تربيت مدرس برگزار می‌شود. در اين سمينار راهبردی فقط معلمان، مدرسان، اعضای هيئت علمی و ساير پژوهشگرانی دعوت می‌شوند که طرح های پژوهشی در زمينه محورهای سمينار انجام داده باشند. مقالات قابل طرح بايد به دبيرخانه سمينار ارسال شود و توسط کميته علمی سمينار داوری گردد

 

 

 

 

ادامه مطلب...

 
Translate By : Meisam Heidarzadeh