نمای خانه ریاضیات
اوقات شرعی

حاضرین در سایت
ما 85 مهمان آنلاین داریم

آرم چهاردهمین کنفرانس آموزش ریاضی ایران

 

شادباش سال نو

یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ

یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ

حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

آغاز سال 1395 خورشیدی بر تمامی همراهان مبارک باد. برایتان بهترین ها رو آروزمندم...

 

 

 

پوستر کنفرانس آموزش ریاضی

 

 

مسابقات کانگورو

دستورالعمل اجرایی هشتمين دوره مسابقه ریاضی «کانگورو» از سوي مر كز ملي پرورش استعدادهاي درخشان و دانش پژوهان جوان به تمامي واحد هاي آموزشي كشور ابلاغ شد.

تمامي دانش آموزان دوره هاي ابتدايي و اول و دوم متوسطه مي توانند از تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 10 اسفند ماه 1394 با مراجعه به سامانه اينترنتي http://mathkangaroo.srttu.edu توسط مدير مدرسه ثبت نام كنند و هيچ محدودیتی از نظر شرط معدل، نمرات درسی و رشته تحصیلی برای شرکت کنندگان این مسابقه در نظر گرفته نشده است.
هشتمين دوره مسابقه رياضي كانگورو در روز پنج‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ به‌طور هم‌زمان در مدارس و مراکز آموزشی سراسر کشور برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان بر اساس گروهی که در آن جای می‌گیرند به ۲۴یا ۳۰ مسئله پنج‌گزینه‌ای پاسخ می‌دهند. این مسئله‌ها بر حسب دشواری در سه سطح ۳، ۴ و ۵ امتیازی قرار می‌گیرند.
 

فراخوان جايزه دکتر عميدی

هیأت امنای جايزه دکتر علی عمیدی که مطابق با آئین نامه اين جايزه هر دو سال يک بار و در مراسم اختتاميه کنفرانس آمار ايران از حداکثر دو نفر از مدرسان رشته آمار که فعالیت‌های بارزی در زمينه آموزش، تاليف کتب درسی، ابداع و ترويج روش‌های نوين آموزشی آمار داشته‌اند، تجليل بعمل می‌آورد، از عموم افراد واجد شرايط دعوت می‌کند که خود يا افراد ديگری را که مناسب می‌دانند، به هيات امنا معرفی نمايند.

از افرادی که خود را به عنوان نامزد دريافت جايزه معرفی می‌کنند تقاضا می‌شود که شرح حال علمی خود را به همراه مستندات مبنی بر فعالیت‌های مورد نظر در آئین نامه حداکثر تا تاريخ 31 فروردين 1395 به نشانی الکترونيکی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمايند. هيأت امنا مستندات افرادی را که به وسيله سايرین معرفی می‌شود راسا دريافت خواهد کرد.

برای اطلاع بیشتر در خصوص اين جايزه، علاقه‌مندان می‌توانند به نشانی در سايت انجمن http://www.irstat.ir/  مراجعه فرمايند.

 
Translate By : Meisam Heidarzadeh